MÖBLER / Soffor / Soffa 14177331
nr 1417 7331
Soffa
klädd i Bakertyg, "Stensöta". Längd: 225. Djup: 100 cm
Kondition: slitage, skador, hål i tyg, blekt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:26:46